Vaše skúsenosti

Oskúšané, 11/9/2010

Z mojej osobnej skusenosti mozem povedat, ze benosen nie je vobec navykovy. Kazdy rok mam v zimnom obdobi akusi fazu, kedy nemozem aj mesiac spavat. Uz treti rok to riesim benosenom. Aj po dlhodobom uzivani som mohol kludne spat aj bez tohoto lieku... dokonca mozem povedat, ze to pozitivne ovplyvnilo moj spanok aj bez pouzivania benosenu. Takze z toho vyplyva, ze nie je navykovy :)

Je to fakt neskutočné!, 4/1/2010

Použila som iba skúšobnú dávku, na základe internetových informácií, je to fakt neskutočné, ale môj doterajší "ľahký" a nepokojný spánok sa výrazne zlepšil. Zlepšilo sa aj moje ranné vstávanie, som oddychnutá a dobre naladená. Je to fajn pocit!

Viera, Sobrance

Vďaka benosen, 11/20/2009

Mám zdravotné problémy so srdcom a možno aj preto som nemohol v noci spávať. Dcéra mi kúpila Benosen. Užívam 2 tabletky pred spaním a môžem povedať, že sa naozaj konečne dobre vyspím.

Viliam, Bratislava

konečne sa dobre vyspím, 10/26/2009

Dlho som nemohla spávať. V noci sa mi snívalo stále len robote, o problémoch a ráno som vstávala nevyspatá. Doktor mi však poradil Benosen - som veľmi spokojná - konečne sa dobre vyspím a vstávam svieža.Odporúčam každému.

Margita, Trnava

Přidejte svou zkušenost s naším výrobkem This Is CAPTCHA Image